logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Przedsiębiorczość

Autentyczna włoska pizza w sercu Pińczowa

fot. Pizza Paolo

Historia jest fascynująca i wyjątkowa. Właścicielem pizzerii jest Paolo Angilletta, z pochodzenia rodowity Włoch, którego rodzina osiedliła się w Polsce. Paolo odziedziczył pasję do kuchni po swoich przodkach, a teraz po latach podróży i eksploracji kulinarnych tajemnic Włoch, postanowił przynieść prawdziwe smaki Italii do Pińczowa.

www.ptm-tv.pl

Pizzeria Paolo wyróżnia się nie tylko autentycznym smakiem, ale również jakością składników. Paolo dba o to, by wszystkie składniki były świeże i najwyższej jakości, dlatego regularnie sprowadza je prosto z gorącej Italii. Pomidory, oliwa z oliwek, sery, świeże zioła – wszystko jest starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić niezapomniane doznania smakowe.

Menu oferuje szeroki wybór pizz, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Cienkie, chrupiące ciasto jest przygotowywane na miejscu i smarowane wyjątkowym aromatycznym sosem pomidorowym.

Jednak w tej restauracji jest nie tylko pizza. Restauracja oferuje również bogatą gamę innych przysmaków kuchni włoskiej. Można tam znaleźć aromatyczne panini, calzone oraz przepyszna focaccia. Każde danie jest starannie przygotowywane z pasją i miłością do kulinarnych tradycji Italii.

Wnętrze pizzerii Pizzeria Paolo emanuje przytulnością i włoskim urokiem. Rustykalne drewniane meble, kolorowe ściany z subtelnym oświetlenie tworzą atmosferę, która sprawia, że goście czują się jak w małej włoskiej trattorii. Obsługa jest przyjazna i profesjonalna, zawsze gotowa doradzić w wyborze dań i zapewnić niezapomniane doświadczenie kulinarne.

Pizzeria Paolo to nie tylko miejsce na pyszną włoską kuchnię, ale także przestrzeń, w której można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Zapraszamy wszystkich miłośników prawdziwej włoskiej pizzy i kuchni do odwiedzenia Pizza Paolo w Pińczowie Plac Wolności 14 . To miejsce, gdzie smaki południa spotykają się z polską gościnnością, tworząc wyjątkową harmonię dla podniebienia i duszy.

Link do fanpage pizzerii: https://www.facebook.com/PizzaPaoloPinczow

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy