logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Książki Kultura

„DWORCOWA poCZYTALNIA” w Pińczowie – Podróż w Świat Literatury na Dworcu Autobusowym

W piątek pojawiła się dla Was niespodziankę! Jeśli kiedykolwiek marzyliście o podróży w świat literatury, teraz możecie to zrobić prosto z dworca autobusowego w Pińczowie! Dziś oficjalnie uruchomiliśmy „DWORCOWĄ poCZYTALNIĘ” – wyjątkową półkę zaopatrzoną w książki, książeczki oraz zabawki, która czeka na Was na dworcu w Pińczowie.

Czekając na autobus, nie musicie już nudzić się czytelniąc jedynie rozkład jazdy. Teraz możecie sięgnąć po jedną z wielu dostępnych pozycji. Jeśli coś wpadnie Wam w oko, śmiało usiądźcie z książką lub zabierzcie ją ze sobą do domu. Chcemy, aby ten czas oczekiwania stał się dla Was czasem relaksu i odkrywania nowych literackich światów.

Najmłodszych podróżników z pewnością ucieszą bajki, bajeczki i zabawki, które czekają na nich na „DWORCOWEJ poCZYTALNI”. To doskonały sposób na skrócenie czasu oczekiwania, sprawiając, że podróż autobusem stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

Książki i zabawki, które znajdziecie na półce, pochodzą z akcji bookcrossingowej, czyli od Czytelników pińczowskiej biblioteki. Dzięki ich zaangażowaniu możemy stworzyć to magiczne miejsce, gdzie każdy może podzielić się swoją ulubioną książką lub znaleźć coś nowego do przeczytania.

Życzymy Wam nie tylko udanej podróży, ale również wielu fascynujących chwil spędzonych z książką w ręku. Pamiętajcie, że „DWORCOWA poCZYTALNIA” będzie systematycznie zasilana nowymi pozycjami książkowymi i czasopismami. Mamy nadzieję, że to miejsce stanie się dla Was prawdziwym azylem literackim.

Jeśli jednak poczujecie niedosyt i chcielibyście kontynuować swoją literacką podróż, serdecznie zapraszamy do Miejskiej na Nowym Świecie 3 – tam czeka na Was jeszcze więcej fascynujących lektur. Dlatego już teraz zapraszamy Was do korzystania z „DWORCOWEJ poCZYTALNI” i życzymy bezpiecznych oraz inspirujących podróży, pełnych magicznych światów literatury!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy