logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Książki

Lutowe Emocje i Kreatywność w Bibliotece Miejskiej: Zaplanuj Swój Czas z Książkami i Wydarzeniami

fot. Biblioteka Publiczna w Pińczowie

Biblioteka Miejska zaprasza do emocjonującego świata literatury i kreatywności w lutym, w którym to miesiącu pełne wydarzeń oczekuje na naszych czytelników. Już 8 lutego rozpoczynamy z cyklem wydarzeń pt. „Uczucia i emocje: Jak sobie z nimi radzić?”, który skupia się na istotnych aspektach ludzkich uczuć.

Od 12 do 23 lutego mamy okazję uczestniczyć w feriach w bibliotece, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – czytając, tworząc czy poznając nowe rzeczy. Ale to jeszcze nie wszystko! Już od 12 lutego zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych, podczas których będziemy tworzyć wyjątkowe kartki walentynkowe. A 14 lutego, w Dzień Zakochanych, serdecznie zapraszamy na „Serca dla Biblioteki” – książkowe walentynki pełne dobrych słów, które trafią do serca każdego czytelnika.

16 lutego to czas na realizację marzeń, ponieważ organizujemy warsztaty wycinakowe pt. „Mapa Marzeń”. To doskonała okazja, by wyrazić swoje pragnienia i cele poprzez kreatywne tworzenie. Ponadto, tego dnia celebrowany będzie również „Dzień Kota łasy na książki”, zachęcając rodziny do wspólnego czytania i spędzania czasu przy literaturze.

Nie zabraknie też wydarzeń dla miłośników nauki i matematyki! Już 20 i 22 lutego zapraszamy na fascynującą podróż po kosmosie podczas prezentacji „Pi i Sigma – Mat planeta w Bibliotece”.

A to jeszcze nie koniec! 26 lutego zapraszamy najmłodszych na „Dzień Opowiadania Bajek z Ulubionymi Postaciami”, gdzie dzieci będą mogły cieszyć się magicznymi historiami w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Podczas ferii będzie też miała miejsce wystawa „Szancer, Wyobraź Sobie”, przybliżająca twórczość jednego z najwybitniejszych polskich ilustratorów książek dla dzieci.

Między 12 a 23 lutego wszyscy miłośnicy planszówek mogą również wziąć udział w emocjonujących grach w ramach „Zgrana Biblioteka”.

Zaplanuj swój czas z książkami i wydarzeniami w Bibliotece Miejskiej – luty to miesiąc pełen emocji, kreatywności i inspiracji!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy