logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Sport

Sportowe i Artystyczne Spektakulum: Relacja z XIII Ogólnopolskiego Turnieju w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej

fot. Monika Maj

W ostatnią sobotę, 9 marca, Złota zamieniła się w arenę sportowych emocji podczas XIII Ogólnopolskiego Turnieju w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło liczne grono widzów, którzy pragnęli doświadczyć fascynującej mieszanki rywalizacji sportowej i artystycznych talentów.

Nie był to zwykły dzień pełen zmagania się o punkty i nagrody. Poza samą rywalizacją, miłośnicy sportowych widowisk mieli okazję podziwiać niezwykłe pokazy gimnastyczne i akrobatyczne, które dostarczały niesamowitych wrażeń.

Daniel Barański, znany gimnastyk i akrobata, który zasłynął jako finalista programu „Ninja Warrior Polska”, oraz Agnieszka Marczak, finalistka „Mam Talent”, wzbogacili wydarzenie swoimi niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi i akrobatycznymi. Ich występy zachwyciły publiczność, dodając niezapomniany element do tego już bogatego wrażeniami turnieju.

Na scenie pojawiła się także Jadwiga Krowiak, utalentowana artystka cyrkowa i tancerka akrobatyki, również finalistka „Mam Talent”, oraz Marcin Trzepizur, wszechstronny tancerz Break Dance i akrobata. Ich niezwykłe zdolności artystyczne dostarczyły widzom niezapomnianych przeżyć, a ich występy pozostawiły długotrwałe wrażenie.

Nie zabrakło również Oliwii Prędki, wielokrotnej mistrzyni Polski w Pole Dance, która swoim niezrównanym talentem zachwyciła publiczność. Jej pokaz był mistrzostwem wirtuozerii i siły, co niezwykle imponowało wszystkim obecnym.

PTM TV

XIII Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej okazał się wyjątkową okazją do spędzenia czasu w towarzystwie sportowej rywalizacji i artystycznego talentu. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezapomnianym wydarzeniu, a także zapewniają, że było to niezwykłe przeżycie dla całej rodziny.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie można zobaczyć fotorelację z wydarzenia oraz retransmisję wideo, która pozwoli przenieść się w atmosferę tego niezwykłego dnia.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy