logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Wiadomości

„Budda. Dzieciak’98” – projekcja i spotkanie z twórcą filmu Krystianem Kuczkowskim

fot. PSCK


Emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy, znanego w Internecie jako „Budda”, została niedawno ukazana na ekranach kin. Film opowiadał o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz o blaskach i cieniach aktywności w sieci.

Reżyserią filmu zajął się Krystian Kuczkowski, pińczowianin i współtwórca hitu „Ania”, opowiadającego o życiu znanej aktorki Ani Przybylskiej, który zobaczyło w kinach ponad 600 tysięcy widzów. Film o Kamilu Labuddy został z niecierpliwością oczekiwany przez fanów influencera oraz wszystkich zainteresowanych fenomenem social mediów.

Gdy marzenia zamieniasz na plany. To spotkanie było też o tym. Z wielką radością wracamy do wizyty Krystiana Kuczkowskiego w rodzinnym Pińczowie. Spotkanie, które samo w sobie było niezłą motywacją.
Montaż: Krystian Kuczkowski, Bartosz Polkowski

Przez filmową narrację widzowie mieli okazję poznać nie tylko kulisy kariery internetowej Kamila Labuddy, ale również jego prywatne życie oraz trudności, z jakimi musiał się zmierzyć na swojej drodze do sukcesu. Obraz ukazał również różne aspekty bycia influencerem, od radości płynącej z popularności po presję i negatywne aspekty związane z byciem osobą publiczną w sieci.

Po projekcji filmu miała miejsce rozmowa z reżyserem, Krystianem Kuczkowskim, który opowiedział o procesie tworzenia filmu, wyzwaniach, jakie napotkał, oraz o głębszych przesłaniach zawartych w historii Kamila Labuddy. To spotkanie pozwoliło publiczności lepiej zrozumieć tło i kontekst, w jakim powstał film, oraz umożliwiło zadawanie pytań dotyczących tematyki prezentowanej na ekranie.

Całe wydarzenie stanowiło nie tylko okazję do rozrywki, ale również do refleksji nad współczesnym fenomenem internetowych influencerów oraz nad wpływem social mediów na nasze życie i społeczeństwo. Poprzez historię Kamila Labuddy widzowie mogli spojrzeć na świat social mediów z innej perspektywy i zastanowić się nad tym, jakie są prawdziwe wartości w świecie zdominowanym przez internetową popularność.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy