logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Michałów Sport Wiadomości

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2024 – zaproszenie

Już 30 czerwca 2024 roku, w niedzielę, na placu przy remizie w Zagajowie odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 i jest otwarte dla wszystkich mieszkańców oraz gości, którzy chcą spędzić popołudnie pełne emocji i sportowej rywalizacji.

Program wydarzenia

Zawody będą okazją do zobaczenia w akcji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP), Kobiecych Drużyn Pożarniczych (KDP) oraz drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP). Oprócz rywalizacji sportowej, na uczestników czeka także pokaz psów ratowniczych z MCGPR/STORAT, które zademonstrują swoje umiejętności w poszukiwaniu i ratownictwie.

Organizatorzy i Patroni

Wydarzenie organizowane jest przez OG ZOSP RP w Michałowie oraz Urząd Gminy w Michałowie, a gospodarzem zawodów jest OSP Zagajów. Partnerem organizacji zawodów będzie Małopolska Cywilna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, a patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio TPI oraz Pińczowska.pl.

Zaproszenie dla mieszkańców

Wszyscy mieszkańcy gminy oraz okolicznych miejscowości są serdecznie zaproszeni do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja do wsparcia lokalnych strażaków, spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz poznania bliżej pracy i poświęcenia, jakie na co dzień wkładają strażacy w ochronę naszego bezpieczeństwa.

Szczegóły wydarzenia:
Data: 30.06.2024 (niedziela)
Miejsce: Zagajów (plac przy remizie)
Godzina: 15:00
Zapraszamy serdecznie!

Szymon K.

Take Me Top
Nasze Serwisy