logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Wiadomości

Pińczów zaprasza na niepowtarzalne Dni Ponidzia – Zabawa, Koncerty i Niesamowite Przeżycia!

Niezaprzeczalną gwiazdą programu będą I Regaty Sunshine Cup Regesta – Pińczów 2023. To niepowtarzalne wydarzenie, które nie tylko wprawi nas w emocje i podniesie adrenalinę, ale również pozwoli nam dostrzec piękno sportu oraz rywalizacji na wodzie.

Dni Ponidzia obfitować będą również w niezapomniane koncerty znanych artystów, takich jak SARSA, CARPE DIEM, MAGDALENA PARADZIEJ, KLEZMAFOUR, WEŹ NIE PYTAJ, TOPKY, CAMASUTRA. Warto podkreślić, że występy tych utalentowanych artystów będą wzbogacone o lokalne gwiazdy, które dodadzą imprezie wyjątkowego charakteru. To doskonała okazja, by dać się porwać magicznym dźwiękom i energetycznym występom na żywo.

Dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń przygotowany zostanie tradycyjny czeski Lunapark, który dostarczy niezapomnianych chwil zabawy i radości zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich wydarzeń znajdziecie na plakacie oraz wkrótce na stronie internetowej www.psck.pl. Niezależnie od Waszych zainteresowań i upodobań, wierzymy, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie podczas Dni Ponidzia.

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego świętowania i udziału w tych niezwykłych dniach. Dołączcie do nas, aby razem cieszyć się atmosferą radości, beztroski i niezapomnianych przeżyć. To wszystko jest możliwe dzięki zaangażowaniu Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, Włodzimierza Baduraka, który wraz z zespołem stworzył niepowtarzalne wydarzenie dla naszej społeczności.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy