logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Wiadomości

Pińczów gotowy na Muzyczną Eksplozję: Sztab 6808 WOŚP ogłasza Plan Działania!

Cześć Pińczów! Sztab 6808 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy melduje gotowość do działania i obiecuje rozgrzać atmosferę miłością i dźwiękami muzyki! Z Agatą Idziak jako naszą niezastąpioną dyrygentką, wprowadzamy Was do świetnego nastroju podczas 32. Finału pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”

Nasz plan na najbliższe tygodnie już jest na stole, a serca wolontariuszy biją w unisonie z rytmem charytatywnego grania. Już teraz trwa rejestracja wolontariuszy WOŚP, a wszystkie ważne instrukcje dotarły do skrzynek mailowych osób, które postanowiły wziąć udział w kwestowaniu. Ale to tylko wstęp do tego, co nas czeka!

28 stycznia 2024 roku to data, na którą wszyscy czekamy z niecierpliwością. Tego dnia odbędzie się finał WOŚP, a my liczymy na głośne i wspólne granie. Zapraszamy stowarzyszenia, instytucje, grupy sportowe, artystów i każdego, kto chce się podzielić swoim talentem, do wspólnego stworzenia niezapomnianego programu pińczowskiego finału. Pamiętajcie, w grupie siła, a my wierzymy, że muzyka łączy serca!

Licytacje WOŚP w Pińczowie zawsze są wyjątkowe i pełne emocji! Jeśli masz coś, co chciałbyś przekazać na licytację, przynieś to do centrum kultury. Ostateczny termin zbierania fantów to 15 stycznia, więc nie zwlekajcie! To doskonała okazja, aby wesprzeć szczytny cel.

Sztab 6808 WOŚP cieszy się na wspólne granie. To proste i radosne spotkanie, które sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną ucztę!

Zapamiętajcie daty, dołączcie do naszej ekipy i bawcie się razem z nami. Sztab 6808 już teraz dziękuje za Wasze zaangażowanie i niecierpliwie czeka na Wasze kreatywne pomysły oraz muzyczne talenty!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy