logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów

Rekordowa 40 akcja Krewców Ponidzian

Społeczność krwiodawców i przyjaciół znowu udowodniła, że solidarność i chęć pomocy biją w ich sercach silniej niż kiedykolwiek. W trakcie akcji udało się pobić rekord wszystkich dotychczasowych 40 zorganizowanych wydarzeń – zebrano nieprawdopodobne 46,8 litra krwi!

104 niesamowite osoby postanowiły podzielić się swoim darem życia, oddając krew, a dodatkowe 107 zarejestrowało się, wykazując gotowość i chęć wsparcia. To niesamowity wynik, który jednocześnie przyniósł radość i satysfakcję organizatorom oraz uczestnikom akcji.

Warto podkreślić, że tylko trzy osoby zostały zdyskwalifikowane, co świadczy o ogromnej determinacji i zaangażowaniu każdego uczestnika. Nawet ci, którzy nie mogli oddać krwi, zasługują na ogromne podziękowania za ich obecność i szczere chęci.

Z głębi serca i z największym szacunkiem, chcemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność wobec wszystkich, którzy przyczynili się do tego niesamowitego sukcesu.

Ta rekordowa akcja krwiodawcza nie tylko uświetniła naszą społeczność, ale także dowiodła, że solidarność i empatia są siłą napędową, która potrafi dokonać rzeczy wielkich. Dziękujemy Wam wszystkim za Waszą obecność, za Wasze serca otwarte na potrzeby innych, za Waszą gotowość do niesienia pomocy. Razem, tworzymy piękny łańcuch solidarności, którym możemy być dumni. Dziękujemy za każdą kroplę krwi, za każdy uśmiech, za każde serce.

Dziękujemy, że razem dajecie nadzieję i ratujecie życie.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy