logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura

Barbara Parzęczewska: Gwiazda z „The Voice Senior” zawita do Pińczowa! Bezpłatne wejściówki już dostępne

fot. Natasza Młudzik TVP

Czy są wśród nas fanki programu „The Voice Senior”? Jeśli tak, to mają powody do ekscytacji, ponieważ niezwykłe talenty, które pojawiły się na ekranach telewizorów, wkraczają teraz do naszych realiów! Jedną z nich jest niekwestionowanie Barbara Parzęczewska – wokalistka, muzyk, sceniczna petarda, która podbiła serca widzów swoim niesamowitym głosem i charyzmą.

Dokładnie za miesiąc, 10 marca, mieszkańcy Pińczowa będą mieli okazję spotkać się z tą wyjątkową artystką. To niecodzienne wydarzenie odbędzie się na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, Włodzimierza Baduraka, oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej, Zdzisława Woźniaka. Występ Barabary Parzęczewskiej obiecuje być wyjątkowym muzycznym przeżyciem, które na długo zapadnie w pamięci.

Bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać już od poniedziałku w sekretariacie Pińczowskiego Centrum Kultury. Jest to wyjątkowa okazja dla miłośników dobrej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery koncertowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Pińczowa oraz okolicznych miejscowości do udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu!

Barbara Parzęczewska już na stałe zapisała się w historii polskiej sceny muzycznej, a jej talent oraz pasja do muzyki sprawiają, że każdy jej występ to prawdziwa uczta dla słuchaczy. Nie przegapcie okazji, aby osobiście doświadczyć jej niezwykłego talentu i przekonać się, że prawdziwe gwiazdy można spotkać nie tylko na ekranach telewizorów, lecz także na żywo, w swoim własnym mieście!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy