logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Piłka nożna Sport

Już w niedzielę emocje Walentynkowego Wieczoru: Zaremba Transport Futsal Pińczów kontra Futsal Club Tarnów

Zaremba Transport Futsal Pińczów

Dziś piłkarze z Pińczowa szykują się na emocjonujące starcie z drużyną Futsal Club Tarnów. Mecz obiecuje być pełen nie tylko sportowych emocji, ale także walentynkowych niespodzianek dla kibiców.

Zespół z Pińczowa serdecznie zaprasza wszystkich fanów na trybuny, aby wspólnie przeżywać ten wyjątkowy dzień. „Mamy nadzieję, że widzimy się z naszymi kibicami na trybunach!” – głosi oficjalne zaproszenie klubu.

11 lutego godz. 17.00, czekać będą nie tylko zacięte pojedynki na boisku, ale także przygotowane specjalnie dla kibiców walentynkowe niespodzianki. Nie zabraknie również atrakcyjnego konkursu, który odbędzie się podczas przerwy meczu. To doskonała okazja, by uczcić miłość do sportu w wyjątkowy sposób.

Dla tych, którzy nie mogą być obecni na stadionie, klub przewidział transmisję meczu na antenie www.ptm-tv.pl. Dzięki temu wszyscy sympatycy drużyny będą mieli możliwość dopingowania swoich ulubieńców bez względu na miejsce, w którym się znajdują.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, więc warto już teraz zaplanować swój wieczór i przygotować się na ekscytujące widowisko.

Wspólnie z Fundacją Ekorozwój Ponidzia oraz innymi sponsorami, zespół z Pińczowa przygotował się do tego spotkania z pełnym zaangażowaniem. Wielkie wsparcie otrzymują od lokalnych firm i instytucji, co dodatkowo mobilizuje ich do jeszcze lepszej gry.

Wśród sponsorów, którzy wspierają dzisiejsze starcie, znajdują się m.in. Zaremba Transport, Miasto i Gmina Pińczów, PSB Mrówka Pińczów, czy Radio TPI. To dowód na silne wsparcie lokalnej społeczności dla swojego zespołu.

Nie zapomnijcie więc dzisiaj zjawić się na stadionie lub zasiąść wygodnie przed ekranem komputera, aby wspólnie z kibicami i zawodnikami przeżyć te wyjątkowe chwile. Mecz z Futsal Club Tarnów obiecuje być prawdziwym widowiskiem pełnym sportowej pasji i walentynkowych emocji.

Zapraszamy do kibicowania!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy