logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura

Zapraszamy na IV Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej

fot. PSCK

Malarstwo. Rękodzieło. Fotografia. Pasje mieszkańców  wyrażone poprzez sztukę odkryjemy na kolejnej, czwartej edycji Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej „Wiosna kultury”. Celem przeglądu jest pokazanie twórczości nieprofesjonalnej mieszkańców Ponidzia i promocja szeroko pojmowanej pasji twórczej. Prace można składać do 29 marca.

Podobnie jak w poprzednich latach pragniemy zaprezentować niezwykłe pasje mieszkańców i pokazać je szerzej. Przegląd pozwala wyciągnąć „z szuflad” mieszkańców niezwykłe prace, ale i zintegrować osoby o podobnych zainteresowaniach twórczych. To także pozytywny impuls do działania dla wielu osób i zalążek do kolejnych, indywidualnych prezentacji twórczości pińczowian.

W tym roku postanowiliśmy przyznać wyróżnienia w każdej z dziedzin sztuki prezentowanej w Przeglądzie.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do udziału w Przeglądzie znajdują się na naszej stronie internetowej www.psck.pl w zakładce „konkursy„. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca 29 marca a uroczysty wernisaż wystawy zaplanowany jest 5 kwietnia 2024 roku. Równocześnie gorąco zachęcamy do konsultacji swoich prac u plastyka centrum kultury. 

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy