logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura

Święto Dziecka w miejscowości Włochy – radość i zabawa dla wszystkich!

W minioną sobotę mieszkańcy miejscowości Włochy mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu - rodzinne święto z okazji Dnia Dziecka. Ta kameralna impreza, zorganizowana przez Sołectwo miejscowości Włochy reprezentowane przez Panią Sołtys Jadwigę Stelmaszyńską oraz Członkinię Rady Sołeckiej Mariolę Domagała, stała się prawdziwym festiwalem radości i zabawy dla najmłodszych.

fot. pinczowska.pl

Wydarzenie rozpoczęło się popołudniu, kiedy to maluchy wraz z rodzicami zaczęły tłumnie gromadzić się na terenie specjalnie przygotowanego placu za świetlicą i OSP. Dzieciaki miały do dyspozycji wiele atrakcji, które z pewnością zapewniły im niezapomniane chwile beztroskiej zabawy. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie zachwycały swoją kolorową formą.

Jednak to nie wszystko! Organizatorzy postawili na zadowolenie podniebień najmłodszych uczestników. Dzieci mogły cieszyć się darmowymi lodami o różnorodnych smakach, a także słodką watą cukrową, która rozpływała się w ustach i powodowała szerokie uśmiechy na buziach maluchów.

PTM TV

Dla miłośników grillowania przygotowano również smaczne lokalne kiełbaski, które idealnie komponowały się z rodzinną atmosferą imprezy.

Nie mogło również zabraknąć konkursów z nagrodami, które wzbudziły ogromne emocje wśród uczestników. Dzieci miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i zdolnościami, rywalizując o cenne upominki. Współzawodnictwo toczyło się w pełnym duchu fair play, a każde dziecko otrzymało słodki upominek.

Ogromne wsparcie dla tego wydarzenia okazał Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak, który objął patronat nad tym niezwykłym świętem. Obecność Pani Wice Burmistrz Beaty Kita podkreśliła ważność takich inicjatyw, które skupiają się na radości i bezpiecznej rozrywce najmłodszych mieszkańców.

Jesteśmy pod wrażeniem starannego przygotowania tego wyjątkowego dnia. Dzięki zaangażowaniu i determinacji organizatorów, dzieci mogły spędzić czas w atmosferze radości, śmiechu i beztroskiej zabawy. Ta rodzinna impreza na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Włochy mogą być dumne z tak wspaniałej inicjatywy, która promuje więzi rodzinne, integrację społeczności lokalnej oraz stwarza niezapomniane wspomnienia dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że takie wydarzenia będą kontynuowane, zapewniając kolejne chwile radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy