logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura

Wielkie Zakończenie Sezonu Artystycznego w Klubie Kon-Tiki: Radość, Kreatywność i Kino Plenerowe

Tak bawić się to my lubimy. Bardzo! W miniony weekend w piknikowo-plenerowym klimacie, w Przystani Kultury w Klubie Wodnym Kon-Tiki w Pińczowie, odbyło się zakończenie sezonu Amatorskiego Ruchu Artystycznego PSCK. Impreza przyciągnęła wielu uczestników, tworząc wyjątkową atmosferę pełną radości i kreatywności.

Śpiewy, tańce i kolory zdominowały to wydarzenie. Na scenie wystąpili artyści związani z PSCK, którzy przez cały rok uświetniali liczne wydarzenia kulturalne w regionie. Ich występy pokazały, jak wiele talentów kryje się w naszej lokalnej społeczności.

Nie zabrakło również animacji, warsztatów i zabaw. Warsztaty sitodruku oraz majsterkowanie przyciągnęły miłośników rękodzieła, natomiast animacje z grami planszowymi dostarczyły doskonałej rozrywki dla całych rodzin. Dzieci i dorośli mogli wspólnie uczestniczyć w różnych aktywnościach, ciesząc się piękną pogodą i wspólnym czasem.

Specjalne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację wydarzenia przekazała Pani vice-burmistrz Beata Kita. W imieniu Burmistrza Włodzimierza Baduraka wręczyła kosz słodyczy, wyrażając ogromne uznanie dla artystów za ich wkład w życie kulturalne miasta i zaangażowanie w liczne inicjatywy przez cały rok.

To był naprawdę świetnie spędzony czas, pełen radości i pozytywnych emocji. Szczególne podziękowania należą się również gościnnej ekipie wodniaków z Klubu Wodnego Kon-Tiki, którzy zadbali o wyjątkową atmosferę i komfort uczestników. Miejsce to zdecydowanie zasługuje na polecenie na zbliżające się wakacje!

Nie możemy się już doczekać kolejnych spotkań kulturalnych organizowanych przez PSCK. Zapowiadane #latozkulturą zapowiada się równie interesująco, a szczegóły dotyczące tego wydarzenia zostaną ogłoszone już niebawem.

Na zakończenie imprezy odbyła się plenerowa projekcja filmu „ZUPA NIC” w reżyserii Kingi Dębskiej. Komedia dostarczyła widzom wielu chwil śmiechu i refleksji, stanowiąc idealne zwieńczenie dnia pełnego atrakcji i artystycznych wrażeń.

To była wspaniała impreza, która na długo zostanie w naszej pamięci. Czekamy na kolejne wydarzenia i spotkania z kulturą!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy