logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Sport

FAME Friday Arena z pińczowskim zawodnikiem!

fot. FAME MMA

Już dziś o godz. 19:30 na deskach Hali Stulecia we Wrocławiu zobaczymy walkę pińczowianina – Michała Pasternaka.

Fame Friday Arena 2023 – Gwiazdy Freak-Fightów Spotykają się na Wysokim Poziomie!

Wspaniała gala Fame Friday Arena 2023 zbliża się wielkimi krokami! To niepowtarzalne wydarzenie, organizowane przez największą federację MMA w Europie, obiecuje dostarczyć nam niezapomnianych emocji i niepowtarzalnych momentów. W tej ekscytującej okazji będziemy mieli okazję podziwiać zarówno dobrze znane gwiazdy freak-fightów, jak i świeżych debiutantów, którzy odważyli się wejść do okrągłej klatki.

Jeden z zawodników, na którego pojedynek nie możemy doczekać się, to Michał, znany jako „Wampir”. Ten nieustraszony wojownik zmierzy się w kategorii K-1, gdzie małe rękawice stanowią wyzwanie dla odwagi i determinacji. Przeciwko niemu stanął Paweł Tyburski, którego pseudonim „Księżniczka” może zwiastować, że ten pojedynek będzie pełen niespodzianek!

Michał „Wampir” Pasternak już wcześniej udowodnił swoją dominację i umiejętności, zajmując pierwsze miejsce w rankingu organizacji Wotore, która promuje walki na gołe pięści. Jego talent i zaangażowanie zdobyły uznanie fanów oraz ekspertów, dlatego już teraz czekamy z niecierpliwością na to, co przyniesie jego kolejny występ.

Jesteśmy pewni, że nasi kciuki będą mocno zaciśnięte, wspierając „Wampira” w jego starciu z „Księżniczką”! Życzymy mu wielkiego powodzenia, niech nasz wojownik pokaże, że jest nie do pokonania!

Jeśli chcielibyście uczestniczyć w tej wyjątkowej gali na żywo, bądźcie czujni i sprawdzajcie informacje o biletach oraz dostępie do relacji na oficjalnej stronie Fame MMA: .

Nie możemy się doczekać tego wyjątkowego wydarzenia i jesteśmy pewni, że Fame Friday Arena 2023 będzie zapisała się w historii jako niezapomniana noc pełna wspaniałych pojedynków i sportowych emocji!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy