logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Wiadomości

Kolejna Pińczowska Noc Muzeów za Nami!

fot. Piotr Młynek

Wczorajsza Noc Muzeów w Pińczowie przyciągnęła tłumy zwiedzających, oferując niezapomniane atrakcje i wyjątkową atmosferę. Wieczór pełen kultury i historii rozpoczął się od wycieczki do Pałacu Wielopolskich w Chrobrzu oraz do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Chrobrzu. Następnie uczestnicy mogli wziąć udział w spacerze śladami reformacji po Pińczowie, który przybliżył im bogatą historię regionu.

Na gości czekał także pokaz garncarstwa pradziejowego, gdzie mogli zobaczyć, jak wyglądała praca rzemieślników w dawnych czasach. Smakosze mieli niepowtarzalną okazję spróbować kuchni pradziejowej, która przeniosła ich w czasy przodków.

PTM TV

Wieczór zakończył się magicznym koncertem fortepianowym na wirydarzu, który stworzył niezapomnianą atmosferę i pozwolił gościom na chwilę zadumy i relaksu pod gwiazdami.

PTM TV

Noc Muzeów w Pińczowie była niezwykłym przeżyciem, które pozostanie w pamięci uczestników na długo. Jesteśmy wdzięczni i pozostajemy pod wrażeniem liczby osób, które zdecydowały się spędzić ten wieczór z nami w Muzeum Regionalnym w Pińczowie. Cudownie było dzielić z Wami tę noc pełną kultury i historii

Dziękujemy Wam, że wybraliście nasze Muzeum i spędziliście z nami tę wyjątkową noc!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy