logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Wiadomości

Nowy dyrektor PZD w Pińczowie

Anita Białek Nowym Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Pińczowie: Ruszą Remonty Dróg w Trzech Miejscowościach

Powiat Pińczowski szykuje się na nowy etap rozwoju infrastrukturalnego, a wszystko za sprawą nowego dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg. Anita Białek, doświadczona menedżerka z bogatym doświadczeniem w branży drogowej, została wybrana na to stanowisko, aby poprowadzić projekty modernizacji dróg w regionie. Jednymi z pierwszych zadań, które czekają nowego dyrektora, są remonty dróg w trzech kluczowych miejscowościach: Woli Żydowskiej, Gołuchowie i Umianowicach.

Powiat Pińczowski od dłuższego czasu borykał się z wyzwaniami związanymi z infrastrukturą drogową. Niezaprzeczalną potrzebą stało się przeprowadzenie modernizacji dróg, aby poprawić bezpieczeństwo oraz komfort podróży mieszkańców i użytkowników tych tras. Nowa dyrekcja, pod przewodnictwem Anity Białek, ma ambicję zmienić oblicze dróg w regionie i uczynić je bardziej dostępnymi i bezpiecznymi dla wszystkich.

Wola Żydowska

Jednym z pierwszych obszarów, których modernizacja zostanie podjęta, jest Wola Żydowska. Ta malownicza miejscowość, położona w sercu powiatu, ma na swoim terenie szereg dróg wymagających pilnej naprawy.

Gołuchów

Kolejnym miejscem, które czeka na rewitalizację swojej infrastruktury drogowej, jest Gołuchów.. Bezpieczeństwo podróży oraz komfort użytkowników dróg będą priorytetem podczas realizacji projektu modernizacyjnego w Gołuchowie.

Umianowice

Trzecią miejscowością, której drogi czekają na odnowę, są Umianowice. Ta dynamicznie rozwijająca się miejscowość będzie mogła liczyć na wsparcie w poprawie infrastruktury drogowej. Remonty dróg w Umianowicach przyczynią się do ułatwienia komunikacji oraz zapewnią lepszy dostęp do miejscowych atrakcji i usług.

Nowa dyrekcja Powiatowego Zarządu Dróg w Pińczowie podkreśla, że priorytetem jest skuteczna i sprawna realizacja projektów remontów dróg w całym regionie. Anita Białek zapewnia mieszkańców o zaangażowaniu w poprawę jakości infrastruktury drogowej oraz o ciągłym dialogu z lokalną społecznością w celu uwzględnienia jej potrzeb i oczekiwań.

Rozpoczęcie remontów dróg w Woli Żydowskiej, Gołuchowie i Umianowicach to pierwszy krok w kierunku poprawy jakości infrastruktury drogowej w powiecie pińczowskim. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują na efekty prac, które przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu podróży na lokalnych drogach.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy