logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Wiadomości

Monika Maj – Artystka Zatrzymująca Chwile Pińczowskiej Kultury

W świecie, gdzie każdy chwilowość zaniedbuje na rzecz szybkiego tempa i nieustannego pośpiechu, istnieją ludzie, którzy przypominają nam, że najcenniejsze są właśnie te ulotne chwile. Monika Maj jest jedną z nich. Jej aparat to nie tylko narzędzie do fotografowania, ale magiczna szkatułka, w której kryją się historie, emocje i niepowtarzalne momenty pińczowskiej kultury.

Wczorajsza gala MK Jazz Foto‼️ podczas 60. Festiwalu Jazz nad Odrą to nie tylko wydarzenie dla samej Moniki, ale i dla całego środowiska artystycznego. Odebranie nagrody za 3. miejsce w tym prestiżowym konkursie to nie tylko zaszczyt, ale również potwierdzenie niezwykłego talentu i pasji, które Monika wkłada w każde swoje zdjęcie.

fot. Monika Maj

Zdjęcie, które tak wysoko ocenione zostało przez jury konkursowe, przenosi nas do atmosfery zeszłorocznej edycji Pińczowskich Zaduszek Jazzowych. To nie tylko obraz, to podróż przez dźwięki, emocje i chwile, które trwają wiecznie na fotografii.

Monika Maj nie tylko fotografuje – ona kreuje historię, ukazując w swoich obrazach to, co najpiękniejsze w pińczowskiej kulturze. Jej praca to hołd dla tradycji, pasja, którą potrafi przekazać każdemu, kto spojrzy na jej fotografie.

Dziś składamy ogromne gratulacje Monice Maj i życzymy jej wielu kolejnych okazji do złapania „tych” momentów – tych, które zatrzymują oddech, poruszają serce i trwają wiecznie na fotografii. Brawo Moniko! Twój talent rozświetla naszą kulturę!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy