logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Zdrowie

Zapraszamy na III Piknik Zdrowia – Odkryj Swoje Dobrze Samopoczucie!

fot. Krewcy Ponidzianie

Cieszymy się, że już niebawem, 30 lipca, w godzinach od 12:00 do 18:00, MOSiR Pińczów zamieni się w prawdziwe centrum zdrowia i dobrej energii podczas naszego trzeciego Pikniku Zdrowia! To wyjątkowe wydarzenie ma na celu zachęcenie mieszkańców Pińczowa i okolic do dbania o swoje zdrowie, a także edukację w kwestii profilaktyki i opieki zdrowotnej.

W „Strefie Zdrowia” przygotowaliśmy dla Was szeroki zakres badań i testów, które pozwolą Wam zadbać o swoje zdrowie w kompleksowy sposób. Będziecie mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań cytologicznych i mammograficznych, przesiewowych badań wzroku, analizy składu masy ciała, pomiaru poziomu cukru we krwi, badania ciśnienia tętniczego, spirometrii, a także skonsultować się z dentobusem, który zadba o Wasze zdrowe zęby.

Strefa Edukacyjna to miejsce, gdzie dowiecie się o programach profilaktycznych i opiece długoterminowej związanej z rehabilitacją. Nasz zespół specjalistów będzie gotowy odpowiedzieć na Wasze pytania i udzielić cennych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych! W „Strefie Dzieci” czekają na Was gry i zabawy, które zapewnią dzieciom radość i dobra zabawę.

Po wielu aktywnościach i badaniach, warto zrelaksować się w „Strefie Relaksu”. Tam przygotowaliśmy dla Was atrakcje wodne z Klubem KON_TIKI oraz spływ kajakowy, które pozwolą Wam odprężyć się i nabrać nowej energii.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć również „Strefy Gastronomicznej”. Tam czekają na Was pyszne i zdrowe przysmaki, które zaspokoją Wasz apetyt po aktywnym dniu.

Przyjdźcie do nas w czwartek, 30 lipca, na III Piknik Zdrowia w MOSiR Pińczów. To wyjątkowa okazja, by zadbać o swoje zdrowie, spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół oraz skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was. Czekamy na Was serdecznie! Do zobaczenia!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy