logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura

Zapraszamy na niezapomniany Wieczór Muzyki – Koncert Pamięci Jana Góreckiego

Niech muzyka zabrzmi razem z nami w pięknych akordach i przypomni nam wspomnienia związane z niezwykłym artystą. 30 lipca 2023 roku o godzinie 20:00 w Amfiteatrze MOSiR Pińczów, wspólnie oddamy hołd naszemu ukochanemu Janowi Góreckiemu.

To wyjątkowe wydarzenie, które skupi nas na dźwiękach Strauss Ensamble, jest doskonałą okazją, by połączyć się w miłości do muzyki. Dźwięki saksofonu, gitary, fortepianu, trąbki, skrzypiec i innych instrumentów zawładną sercami wszystkich obecnych.

Podczas koncertu rozdawane będą pamiątkowe pocztówki, które będą doskonałym sposobem na zachowanie wspomnień z tej niezwykłej chwili. A co więcej – każdy z Was będzie mógł nabić na swoją pocztówkę pamiątkową pieczęć „XXV Jubileuszowy Koncert Pamięci Jana Góreckiego”, aby utrwalić ten wyjątkowy moment.

Dołączcie do nas w tym magicznym wieczorze, by wspólnie celebrować pamięć i talent Jana Góreckiego. Wszyscy miłośnicy muzyki, jak również ci, którzy chcą poznać twórczość tego wybitnego artysty, są serdecznie zaproszeni.

Nie może Was zabraknąć! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na koncert pamięci Jana Góreckiego. Spotkajmy się 30 lipca 2023 roku o godzinie 20:00 w Amfiteatrze MOSiR Pińczów. Do zobaczenia!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy