logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Zdrowie Żywienie

Zdrowym Być, Zdrowo Żyć: Konferencja o Zdrowiu zorganizowana przez WSUZ w Michałowie

W miniony weekend Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych (WSUZ) po raz kolejny dała popis swojego zaangażowania w promocję zdrowego stylu życia, organizując wykłady o zdrowiu pod nazwą „Zdrowym Być, Zdrowo Żyć”. Spotkanie, skoncentrowane na tematyce zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Michałowie.

Konferencję wzbogaciła obecność wybitnych specjalistów oraz osobistości związanych ze światem zdrowia i aktywności fizycznej. Wśród nich znaleźli się Elżbieta Podraza, znana uczestniczka programu „Master Chef”, która nie tylko podzieliła się swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania, ale również przeprowadziła na żywo pokaz gotowania, prezentując praktyczne i smaczne sposoby przygotowywania zdrowych posiłków. Tomasz Gałczyński – doświadczony trener medyczny specjalizujący się w leczeniu ruchem, Mateusz Górecki – doświadczony ratownik medyczny oraz Bartłomiej Warda – utalentowany muzyk i wokalista, który uświetnił wydarzenie swoim recitalem. Oprócz nich na spotkaniu obecni byli również studenci Wyższej Szkoły Umiejętności Zawodowych w Pińczowie.

Organizatorem tego ważnego wydarzenia była Jolanta Morgaś, wykładowca WSUZ w Pińczowie oraz pielęgniarka w SZOZ w Michałowie. Jej zaangażowanie i determinacja sprawiły, że konferencja odniosła wielki sukces, gromadząc liczne grono uczestników zainteresowanych zdrowym stylem życia.

Podczas wykładów poruszono wiele istotnych tematów związanych ze zdrowiem, skupiając się szczególnie na roli zdrowego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej w utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej. Uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat właściwych nawyków żywieniowych oraz korzyści płynących z regularnego uprawiania sportu.

PTM TV

Wydarzenie nie tylko dostarczyło cennych informacji na temat zdrowego stylu życia, ale także stanowiło doskonałą okazję do integracji społeczności lokalnej oraz wymiany doświadczeń między specjalistami i uczestnikami konferencji.

PTM TV

Dzięki zaangażowaniu WSUZ i organizatorów, uczestnicy konferencji mogli zyskać nową motywację do prowadzenia zdrowszego trybu życia oraz zdobyć praktyczne wskazówki, jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień.

PTM TV
PTM TV

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy