logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura

Magia Muzyki w Domu Ariańskim: Wspomnienia po Koncercie z Cyklu „Z Klasyką przez Polskę”


Wczorajszy Koncert Pozostanie Długo w Naszej Pamięci: Niezwykłe Miejsce, Niezwykły Klimat, Niezwykli Artyści i Muzyka

Wczorajszy wieczór był pełen magii i emocji, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. To było wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się w niezwykłym miejscu – w Domu Ariańskim Muzeum Regionalnego w Pińczowie. Po raz piąty Muzeum, we współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów, Panem Włodzimierzem Badurakiem, miało przyjemność zorganizować koncert z cyklu „Z Klasyką przez Polskę”. Tym razem zaproszono nas do tego historycznego miejsca, gdzie muzyka nabrała jeszcze większego blasku.

Na scenie wystąpił zespół Ãtma Quartet, który składał się z utalentowanych muzyków:

  • Aleksandra Kupczyk – I skrzypce
  • Katarzyna Denkiewicz – II skrzypce
  • Karolina Orsik – altówka
  • Andrzej Bauer – wiolonczela

Ich występ zasłużył na wielkie brawa, ponieważ przez cały koncert dostarczali nam niezapomnianych wrażeń dźwiękowych i emocji.

Organizatorem koncertu był Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, a realizacja działań w ramach Polskiego Impresariatu Muzycznego została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zapraszamy serdecznie do ponownego spotkania we wrześniu, gdzie kolejne muzyczne arcydzieło będzie czekało na naszych miłośników. Wczorajszy koncert był tylko początkiem niezapomnianych emocji, które jeszcze przed nami. Do zobaczenia!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy