logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura Pińczów

Nadchodzi Finał WOŚP w Pińczowie. Znamy pełny program

Nadchodzi jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w kalendarzu miasta Pińczów – Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkowy program pełen atrakcji, który obiecuje niezapomniane przeżycia dla uczestników każdej grupy wiekowej.

Dyrektor Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, Iwona Senderowska, oraz szefowa lokalnego sztabu WOŚP, Agata Idziak, w emocjonującym wideo, które pojawiło się na stronie internetowej centrum oraz w mediach społecznościowych, zapraszają mieszkańców Pińczowa do aktywnego udziału w tym charytatywnym wydarzeniu.

Pełny Program Wydarzeń

Finał WOŚP w Pińczowie rozpocznie się o godzinie 14:30 na głównym rynku miasta. Oferując bogaty program kulturalny i rozrywkowy, wydarzenie będzie okazją do świętowania wspólnoty i wsparcia szczytnego celu.

  • Koncerty Lokalnych Artystów – Od godziny 14:30, scena główna ożyje występami lokalnych zespołów muzycznych i artystów.
  • Warsztaty dla Dzieci – W godzinach popołudniowych, najmłodsi będą mogli wziąć udział w kreatywnych warsztatach.
  • Pokazy Sportowe – Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowano pokazy i zajęcia sportowe.
  • Licytacje – Unikalne przedmioty i doświadczenia zostaną wystawione na licytacje, z których dochód w całości zostanie przekazany na cele WOŚP.

Bezpieczeństwo Przede Wszystkim

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie wydarzenia będą przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Współpraca z lokalnymi służbami zapewni spokój i bezpieczeństwo uczestnikom.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat angażuje społeczności lokalne w całej Polsce, zbierając fundusze na wsparcie szpitali i pomagając najmłodszym oraz seniorom. W tym roku, Pińczów ma szansę pokazać swoją solidarność i wielkie serce.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć magii WOŚP i wspólnie tworzyć lepszy świat. Dołączcie do nas w tym emocjonującym dniu w Pińczowie!

Szymon K.

Take Me Top
Nasze Serwisy