logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Kultura Pińczów

Pińczowskie Dni Rodziny: Wielka Celebracja Miłości i Zabawy dla Wszystkich

28 maja w Pińczowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które celebrowało trzy istotne święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Rodziny. Pińczowskie Dni Rodziny zjednoczyły lokalną społeczność w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Klubie Wodnym Kon - Tiki, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną radości i zabawy.

fot. Piotr Młynek

Już od popołudnia dzieci miały do dyspozycji mnóstwo atrakcji, które rozbudziły w nich prawdziwe zachwyty. Na terenie imprezy czekały na nie dmuchańce, pyszne przekąski, pokaz baniek mydlanych oraz malowanie buzi. Ponadto, rodziny miały okazję podziwiać prezentacje wozów strażackich, ambulansu i radiowozów policyjnych, co dostarczyło wielu wrażeń i pozytywnych emocji. W programie wydarzenia nie mogło zabraknąć również występów utalentowanych dzieci i młodzieży z Amatorskiego Ruchu Artystycznego Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, które zachwyciły publiczność.

Również grupa animatorów „Bajka” nie zawiodła i zapewniła dzieciom niekończącą się dawkę rozrywki i zabawy. Bajkowe postacie przemierzały teren imprezy, rozdając najmłodszym słodkie niespodzianki, co wywoływało uśmiechy na twarzach dzieci i przynosiło im wiele radości.

www.ptm-tv.pl

Pińczowskie Dni Rodziny oferowały również bezpłatne korzystanie z atrakcji wodnych, dzięki uprzejmości Klubu Wodnego Kon – Tiki. Dzieci miały możliwość cieszyć się basenami i innymi przyjemnościami wodnymi, co dostarczyło im chwil relaksu i dodatkowej frajdy podczas tego wyjątkowego dnia.

To nie koniec atrakcji! Wydarzeniu towarzyszył również Turniej Piłki Nożnej o nazwie „Dajmy Dzieciom Radość”. W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn, które dostarczyły publiczności niezapomnianych emocji i pasjonującego widowiska. Oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce: reprezentacja Urzędu Miejskiego w Pińczowie
II miejsce: reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie
III miejsce: reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie
IV miejsce: reprezentacja Zakładu Karnego w Pińczowie
V miejsce: reprezentacja firmy Regesta S.A.

Wszystkie drużyny zdecydowały się ufundować słodycze, które były rozdawane dzieciom podczas pikniku, dodając tym samym słodki akcent tego wydarzenia.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Marek Madej, a tytuł najlepszego bramkarza przypadł Jackowi Zarańskiemu. Organizacją rozgrywek zajął się Łukasz Biały, który dbał o płynny przebieg zawodów i zapewnił profesjonalne warunki dla wszystkich uczestników.

Nie można zapomnieć o patronacie honorowym nad Pińczowskimi Dniami Rodziny, który sprawował Włodzimierz Badurak, burmistrz Pińczowa. To dzięki jego hojności i zaangażowaniu puchary zostały ufundowane i wręczone uczestnikom oraz zwycięzcom turnieju.

Pińczowskie Dni Rodziny stanowiły doskonałą okazję dla rodzin do spędzenia wyjątkowego czasu razem, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami i celebrując ważne święta. Wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Pińczowa jako niezapomniana chwila pełna uśmiechów, radości i wzmacniającej więzi rodzinnych.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy