logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Wiadomości

Agata Kwiecień z Pińczowa Pierwszą Wicemiss Polonia 2024!

fot. instagram kwieecien

W piątek, 28 czerwca, Warszawa stała się świadkiem emocjonującego finału konkursu Miss Polonia 2024. Wśród finalistek, które zaprezentowały się przed publicznością, znalazła się Agata Kwiecień z Pińczowa, reprezentująca województwo świętokrzyskie. Nasza utalentowana kandydatka zdobyła tytuł pierwszej wicemiss, zajmując zaszczytne drugie miejsce.

Agata Kwiecień z Pińczowa

Agata Kwiecień jest specjalistką w przedłużaniu włosów oraz wizażu. Jej pasja do podkreślania kobiecego piękna oraz promowania pozytywnego myślenia i rozwoju osobistego sprawiły, że od kilku lat angażuje się w modeling i konkursy piękności. Jej kariera rozpoczęła się już w czasach szkolnych, kiedy to wzięła udział w konkursie Queen of Poland. Jej determinacja i talent zaprowadziły ją aż do finału Miss Polonia 2024.

Droga do Sukcesu

W konkursie Miss Polonia 2024 Agata konkurowała z 23 innymi pięknymi i utalentowanymi dziewczynami z całego kraju. Po zakwalifikowaniu się do pierwszej dziesiątki, Agata awansowała do finałowej piątki, co już było wielkim osiągnięciem. W ścisłej trójce znalazła się obok Maji Klajdy i Emily Reng, ostatecznie zajmując drugie miejsce.

Najlepsza Trójka Miss Polonia 2024

  1. Maja Klajda
  2. Agata Kwiecień
  3. Emily Reng

Dodatkowe Wyróżnienia

Podczas gali finałowej przyznano także nagrody w kilku kategoriach:

  • Miss Piękna: Julia Zawistowska
  • Miss Publiczności: Natalia Bilik
  • Najpiękniejsze Włosy ALFAPARF MILANO: Aleksandra Wielogórska

Jubileuszowa Gala Miss Polonia

Tegoroczna edycja konkursu Miss Polonia była wyjątkowa, ponieważ świętowano 95-lecie tego prestiżowego wydarzenia. 24 kandydatki z całej Polski rywalizowały o tytuł i bursztynową koronę, ale to właśnie Agata Kwiecień z Pińczowa przyciągnęła uwagę jury i publiczności, zdobywając tytuł pierwszej wicemiss.

Osobowość i Pasja

Agata opisuje siebie jako osobę z promiennym uśmiechem, której pasją jest podkreślanie kobiecego piękna i wspieranie pozytywnego rozwoju osobistego. Jej sukces w Miss Polonia 2024 jest dowodem na jej wyjątkową urodę, determinację oraz pozytywną energię, którą wnosi w życie innych.

Serdecznie gratulujemy Agacie Kwiecień tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy jej dalszych sukcesów w karierze modelki oraz w życiu osobistym!

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy