logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Pińczów Wiadomości

Krewcy Ponidzianie znów w akcji…

fot. Krewcy Ponidzianie

36. Akcja Krwiodawstwa była bardzo smutna, ponieważ uczestnicy otrzymali wiadomość o śmierci Pana Janusza Broćka, dla którego ta akcja była dedykowana. Pomimo tego, że wiadomość ta zasmuciła uczestników, nie przeszkodziła im w oddawaniu krwi.

W trakcie akcji udało się zebrać 20,2 litrów krwi, co na pewno pomoże najbardziej potrzebującym. Organizatorzy serdecznie podziękowali wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, za ich empatię i dobre serca. Podziękowania zostały również skierowane do Pani Doroty z Kwiaciarni Wilczyńscy za przekazanie pięknych kwiatów dla Pań.

Warto zwrócić uwagę na serce, jakie organizatorzy akcji włożyli w jej przygotowanie. Dziękowano nie tylko tym, którzy oddali krew, ale również tym, którzy pomimo chęci, nie mogli tego zrobić. Podziękowania zostały skierowane również do personelu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach za miłą współpracę.

fot. www.facebook.com/KrewcyPonidzianie

Nie można zapomnieć również o Alicji Mazurek i Piotrze Czerwiu, którzy zaskoczyli uczestników akcji fotograficzną niespodzianką. Wszystkie te gesty i podziękowania ukierunkowane były na jedno – pokazanie wdzięczności i podziękowanie za trud włożony w pomoc innym.

Mimo smutnej wiadomości, uczestnicy 36. Akcji Krwiodawstwa zrobili co w ich mocy, by pomóc najbardziej potrzebującym. Organizatorzy włożyli w nią dużo serca i zaangażowania, co widać w podziękowaniach skierowanych do wszystkich zaangażowanych w akcję. Miejmy nadzieję, że kolejne akcje będą równie owocne i z pozytywnym finałem.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy