logo Pińczowska

Gazeta. Radio. Telewizja. Nad Nidą

Michałów Wiadomości

Ostatni Galop: Pożegnanie z Panią Urszulą Białobok

fot. SK Michałów

Społeczność Stadniny Koni Michałów oraz miłośnicy hodowli koni na całym świecie z trudem przyjęli smutną wiadomość o odejściu Pani Urszuli Białobok, która przez blisko pół wieku poświęciła się pracy w hodowli koni i bydła, tworząc niezapomnianą historię tej renomowanej stadniny.

Urszula Białobok była nie tylko Głównym Hodowcą Koni i Bydła, ale także niezwykłą postacią w świecie hodowli. Jej oddanie dla Michałowa, miejsca z którym była nierozerwalnie związana, było niezwykłe. Przez lata poświęciła się hodowli zwierząt, przyczyniając się do rozwoju i świetności Stadniny Koni Michałów. Jej wkład w hodowlę koni był nieoceniony, a jej pasja i wiedza inspirowały innych na całym świecie.

Pani Urszula Białobok nie tylko wyróżniała się profesjonalizmem i zaangażowaniem w swoją pracę, ale także była osobą, która chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jej niezwykłe historie o ukochanych koniach, psach i jerseykach zawsze były inspirujące i fascynujące dla tych, którzy mieli przyjemność poznać ją bliżej.

Jednakże, jej dziedzictwo w hodowli koni to nie tylko jej indywidualne osiągnięcia, ale także wspólne dzieło z jej mężem, Prezesem Jerzym Białobokiem. Ich wspólna praca i zaangażowanie przyczyniły się do budowy międzynarodowej renomy Stadniny Koni Michałów.

Pamięć o Pani Urszuli Białobok będzie trwać nie tylko w sercach tych, którzy mieli zaszczyt z nią pracować czy współpracować, ale także w historii hodowli koni na świecie. Jej pasja, oddanie oraz nieustanne dążenie do doskonałości pozostaną dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania.

W tym smutnym czasie, cała społeczność Stadniny Koni Michałów łączy się w żalu z rodziną Pani Urszuli Białobok. Jej odejście zostawiło w naszych sercach ogromną pustkę, ale będziemy pamiętać ją z szacunkiem i wdzięcznością za wszystko, co zrobiła dla hodowli koni i bydła oraz za niezatarte ślady, które pozostawiła w historii naszej stadniny.

Piotr M.

Take Me Top
Nasze Serwisy